MÖBLER / Byråar, sekretärer / Byrå 16858211

nr 1685 8211

Byrå

England, Idegran. Bredd: 50 cm, djup: 38 cm, höjd: 77 cm

Kondition: slitage, skador

Utrop:

500 kr

Såld:

800 kr

måndag 10 mars 2025
kl 19:45:29